İncelemesi.NET

Samsung Galaxya A51 Telefon İncelemesi

  • Yazar AhmetZekiTasgar Tarafından 20-04-2020, 20:09 Tarihinde Paylaşılmıştır !

Samsung Galaxy A51 Fiyatı Ne Kadar?Öncelikle fiyatlandırmadan bahsetmek gerekiyor. Galaxy A51, piyasaya 3049 TL fiyatla çıkmıştı. Ancak şu an 2549 TL fiyatla bulabiliyorsunuz ki, bu fiyatla daha rekabetçi konuma yerleşiyor. Bu fiyatıyla çevresindeki modeller ise Galaxy A70Xiaomi Mi 9Trealme XTRedmi Note 8 ProHonor 9X olurken, Huawei P30 Lite 64 GB 1960 TL, realme 5 Pro ise 1899 TL biraz daha uygun fiyatla bulunabiliyor. Bakalım Galaxy A51, sahip olduğu özellikler ve fiyat/performans oranıyla bu cihazlar arasında kendine nasıl yer buluyor? Hemen incelemeye başlayalım.

Samsung Galaxy A51 Tasarımı Nasıl?

Galaxy A51, tasarımıyla çok güzel görünen bir telefon. Gayet ince ve hafif olması bir yana, arka yüzdeki Samsung'un deyimiyle prizma desenli tasarım hatlarıyla beraber fazlasıyla kibar göründüğünü söylemek lazım. Galaxy A51, 7.9 mm kalınlığında, 172 gram ağırlığında bir telefon. Elimizde siyah renkli modeliyle yer alan telefonun ayrıca beyaz ve pembe renk seçenekleri de bulunuyor.
Plastik kaplama bir sırt yüzeyine sahip olan telefon, yine kenarlarda da plastik kaplama içeriyor. Ancak malzeme olarak oldukça iyi işlenmiş, zira telefon tasarımıyla cam malzeme izlenimi bırakıyor.

“ DUYURU : Bizlere Destek İçin Konuya Yorum Atmayı Unutmayın !”
  • Etiketler :
  • Sosyal Medya'da Paylaş:
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız